Setkání Windows User Group v květnu 

Monday, April 18, 2011 10:31:00 PM

Vážení přátelé,

zveme Vás na další zajímavé přednášky, které jsou pro vás připraveny hned ve dvou termínech. Dne 10.5. vás Martin Pavlis provede tématem Windows Failover Cluster a dne 25.5. proběhne přednáška na téma Hromadné nasazení v podání Vladimíra Raba.

10.5. Windows Failover Cluster - Martin Pavlis

Pokud máte obavu, že při výpadku serverů dojde díky nedostupnosti systémů k finančním ztrátám ve vaší společnosti, je jistě na čase, začít přemýšlet o jejich nasazení na platformě vysoké dostupnosti. Pokud navíc dokážete vyjádřit finanční ztráty při výpadku v řádech hodin, dne, atd., bude investice do vysoce dostupného scénáře dobře obhajitelnou.

Vše, co potřebujete vědět pro návrh vysoké dostupnosti služeb ve Vaší společnosti se dozvíte na přednášce Martina Pavlise, který se zaměří na vestavěné role systému Windows, tedy např. souborové a tiskové služby, DHCP, virtualizace pomocí Hyper-V a mnohé další.

25.5. Hromadné nasazení - Vladimír Rab

Vladimír Rab vám představí nástroje pro efektivní nasazení Windows 7 technologie, které jsou k dispozici pro jednoduchou přípravu a správu instalací Windows operačních systémů. Také budou prezentovány možnosti implementace Windows 7, jak na jednotlivé počítače, tak zejména ve firemních síťových prostředích.

  • · Životní cyklus Operačního systému a HW ve firemním prostředí
  • · Inventarizace stávajícího stavu
  • · Způsoby nasazení  WAIK, WDS, LTI, ZTI
  • · Kompatibilita aplikací
  • · Nastavení uživatelského prostředí prostřednictví GPO
  • · Migrace uživatelského prostředí
  • · Plán automatických aktualizací – WSUS

Místo:

VŠB-TU Ostrava, Nová aula NA2, ul. 17. listopadu 15/2172, Ostrava

Čas:

17:00 - 21:00

   
   

Více informací a registrace na http://www.tieto.cz/careers/Prce-v-Tieto/wug---hromadne-nasazeni. Registrace je nutná. Je zde také možnost nastavit si zasílání pozvánek přímo do Vašeho kalendáře. V případě, že se z nějakého důvodu nebudete moci akce zúčastnit, prosím, proveďte Zrušení registrace.

Těšíme se na Vaši účast.